Łóżko piętrowe w pokoju dziecięcym

Łóżko piętrowe to doskonałe rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Nie tylko pozwala zaoszczędzić przestrzeń, lecz także tworzy osobną, prywatną przestrzeń dla obojga dzieci. Obecnie łóżka piętrowe to nie tylko przestrzeń do spania. Znajdują się w nich również dodatkowe półki, szuflady, komody, haczyki a także schowki na skarby. Jak wybrać najlepsze łóżko piętrowe dla dzieci?

Łóżka z dodatkową przestrzenią do zabawy

W podoju dziecięcym wolna przestrzeń odgrywa bardzo istotną rolę. Dziecko musi mieć wystarczającą ilość miejsca, aby móc się pobawić, uczyć czy zaprosić kolegę. Dzięki łózkom piętrowym w pokoju można zaoszczędzić właściwie 100% powierzchni przeznaczonej na łóżko. Istnieją modele w których części do spania dla 2 dzieci znajdują się na podwyższeniu. Na dole zostanie puste miejsce, w którym dzieci mogą się bawić.

Elementy techniczne idealnego łóżka piętrowego

Łóżko piętrowe musi być przede wszystkim wygodne i bezpieczne dla najmłodszych domowników. W związku z tym warto zwrócić uwagę na:
• Materiał, z którego zostało wykonane
• Wysokość łóżka
• Odległość między dwoma materacami
• Odległość pierwszego materaca od podłogi
• Sposób wchodzenia na górę

Łóżko piętrowe dla trójki dzieci

Łóżka piętrowe dla kilkorga dzieci pozwalają stworzyć przytulne i funkcjonalne wnętrze. Jest to rozwiązanie w którym zostało zastosowane łóżko podwójne, najczęściej w dolnej części konstrukcji. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzimy przestrzeń i stworzymy ciekawe wnętrze lecz także zaoferujemy dla każdego dziecka odrobinę prywatności.

About admin

2 thoughts on “Łóżko piętrowe w pokoju dziecięcym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *